Pavarësisht kritikave mbi atë që ka ndodhur në “Për’puthen”, Tea dhe Bearti duken më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit. Tea ka ende gjëra për t’i thënë Beartit, i drejtohet me një pyetje publike. Opinioni im ishte që ti kurrë nuk ishe çift me Andin e nuk më duket se gabova as këtu as tek hithra. Arnold Schwarzenegger në super formë edhe 73 vjeç/ Foto. Pjesëmarrja e saj në emsionin “Përputhen” dhe largimi nga aty bëri bujë të madhe. Para pak kohësh u ndan çifti i shumë përfolur në mediat rozë, ish konkurrentet e emisionit Përputhën, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi. Tea Trifoni, është 21-vjeçarja që ka tërhequr vëmendjen e publikut në emisionin “Për’Puthen”. E C. Lexo tjetër. Artistja me këtë rast nuk ka munguar me një dedikim për nënën duke ndarë disa momente të përbashkëta në rrjete sociale. K XH Postuar ne 23 Mars 2021,16:14:55 0. Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Përputhen po kalon shumë kohë në Kosovë. I pari... SHOWBIZ “Burrat e vërtetë nuk i ofendojnë femrat”, vjen reagimi i Teas. Fëmijë. Presioni zien dhe groshën jo më ty”, ka thënë Meridiani. Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, është një nga emrat më të komentuar në medie. I pari që konfirmoi ndarjen e çiftit ishte Bearti. Arsye mund të jetë lidhja e saj e dashurisë me një djalë nga Kosova. 03 Prill, 2021. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. /Prive.al Tea dhe Andi nuk eshte cifti qe te gjithe publiku mendonte se ishin. Veshje. 1,459 Likes, 39 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea Trifoni, 21 vjeç, vendlindja Lushnje, banon në Tiranë, Pozicioni aktual i punës: Menaxhere…” Arsye mund të jetë lidhja e saj e dashurisë me një djalë nga Kosova. I'm army don't hate jimin 02 Prill, 2021. 484.2k Followers, 149 Following, 81 Posts - See Instagram photos and videos from Tea (@tea.trifoni) Tean, e cila mbylli Instagramin pas daljes nga Përputhen, sonte është shfaqur me grimeren e famshme Sellma Kasumoviq. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen” dhe shtireshin si çift me Andin, […] Flet Tea Trifoni, tregon a do të kthehet në “Përputhen” 03 Prill, 2021. Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj bëhen bashkë . Nuk la gjë pa thënë për Olsën, Tea pozon krahë autores së Përputhen dhe premton surpriza. Snapshop. Markete. Dyshja dyshohet se i dhanë fund lidhjes së tyre në ditëlindjen e 22-të të Teas. Ish konkurrentja e Përputhen Tea Trifoni dhe producentja e emisionit duket se kanë lënë mosmarrëveshjet etyre pas në të shkuarën. Disa story të publikuar nga vet Tea, shihet se është duke qendruar tash e një kohë në Prishtinë. 07/04/2021 | 18:21; Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Aktori mbushi 41 vjet, dhe në këtë rast special ai pranoi një urim publik nga bashkëshortja e tij Vlora. Tea Trifoni eshte nje prej ishkonkurrenteve te “Perputhen” e cila beri mjaft buje mbas prishjes se marrdhenies se saj me Beartin. Ajo shkaktoj mjaft polemika qe nga dalja cift e saj me Andin deri te ndarja e saj me Beartin. Puthja e Beartit me Tean pasi kjo e fundit doli nga programi Për’puthen bëri xhiron e rrjetit. April 3, 2021. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, e ka konsideruar “toksike” lidhjen e saj të dashurisë me djalin nga Kosova, Beart Rexhepin. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë, dyshja dyshohet se i dhanë fund në ditëlindjen e 22 të vajzës nga Tirana. Shpërnda CNA. Shares. Share On Facebook; Tweet It - Advertisement - Author . “Po pra Tea Trifoni fiks! Nuk e dimë ç’ka ndodhur, por Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni i kanë dhënë papritur fund lidhjes së tyre. Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e saj në Facebook. Elektronikë . Ka qenë një sprovë për marrëdhënien tonë, nuk është se na ka afruar […] Kategoria Video . 26/03/2021. Çfarë po ndodh? Ajo ndërkohë ka … Restorante. Sipas një studimi, ja cilët gënjejnë më shumë. Gjë kjo që mori […] Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku ky i fundit i reagoi dhe po vazhdon ende me replika. Farmaci. Që të dy morën famë pas bërjes publike të lidhjes së tyre, ku jo vetëm ata por edhe familja e tyre morën vëmendje maksimale shkruan infokosova. jimin bts (@tea_trifoni3) on TikTok | 518 Likes. Lind Islami, këngëtari i dashur i shumë baladave, festoi ditën e djeshme 29-vjetorin e lindjes. Teksa ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Për’puthen”, ajo është shprehur se të dy kanë pasur ndjenja të forta për njëri-tjetrin dhe që nga fillimi i lidhjes kanë qenë 24 orë së bashku. A do të jenë të ftuar në dasmën e saj Blero Muharremi dhe Afrona Dika? Me qetësinë dhe mirësinë që transmeton Tea është kthyer në personazhin e preferuar të fansave. Mes qindra urimeve që mori, Ditë më parë Tea dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre publikisht, fillimisht ata të dy filluan të mos percjellin më njëri-tjetrin në... SHOWBIZ. Skënder Karaçica – Në dritën e Seancës Statutore ndaj ish-eprorëve të… Çfarë u theksua, ishte përballja e ish-konkurrentes së “Për’puthen” me Shqipe Hysenaj, me të cilën krijoi armiqësi brenda programit. Tea po shijon lidhjen e dashurisë me Beartin, një tjetër konkurent i emsionit, e më … Tea shton se ky është një takim normal mes tyre […] Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen duke i shokuar të gjithë. Tean, e cila mbylli Instagramin pas daljes nga Përputhen, sonte është shfaqur me grimeren e famshme Sellma Kasumoviq. April 3, 2021. Ashtu siç u paralajmërua edhe dje në rrjete sociale, Tea Trifoni është sot e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell për të treguar të vërtetën e saj. Ata janë rikthyer si çift në Për’puthen Prime dhe kanë rrëfyer se skandali forcoi më shumë marrëdhënien e tyre. Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i showbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme duke bërë bujë të madhe në rrjet. Aktualitet. Join Facebook to connect with Tea Trifoni and others you may know. Tashmë ata kanë marrë rolin e prezantuesit në emisionin shumë të ndjekur “Dola te Ola”, që transmetohet në News 24. Ja si përgjigjet ish-bashkëshortja e këngëtarit. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi është çifti më i ri i showbizit shqiptar, lidhje e cila u bë e ditur në formën e një “skandali”, ku një publik i tërë u gënjye duke nxjerr nga “Për’puthen” si çift Tean dhe Andin. Pse u ndave me Beartin? Idea Rexhepi, motra e … Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë. Sot (e diel) feston ditëlindjen e ëma e këngëtares shqiptare, Dhurata Dora. Tea Trifoni (@teatrifoni) has created a short video on TikTok with music Emotional Piano Instrumental In E Minor. April 3, 2021. Vjen befasia, ja ku u shfaq sonte Tea Trifoni, ish-konkurrentja e 'Përputhen' 21:21, 05/02/2021. Tea Trifoni is on Facebook. A + A a A-Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Përputhen po kalon shumë kohë në Kosovë. Kjo këngë e Dua Lipa përzgjidhet nga Apple për të përmirësuar vështirësitë në të folur. Tea has 6 jobs listed on their profile. Ata nuk kane pasur kurre ndonje pelqim per njeri tjetrin dhe kane vazhduar nje “loje” brenda emisionit. Endri dhe Stefi Prifti në një postim në rrjetet sociale kanë falenderuar të … 0. Lidhja e saj me Beartin u kritikuar gjërë e gjatë, por dyshës nuk ju bë vonë, shkruan GazetaBlic. Së fundi Tea ka publikuar një foto ku shfaqet në krah të Olsa Muhametit dhe paralajmërojnë ndjekësit se ditën e hënë do të ketë surpriza. Mbas ndarjes se tyre ata filluan qe te reagonin ashper me daklarata te forta ndaj […] Ndërkohë sot ka folur edhe Tea. Tea në një kohë të shkurtër u kthye në personazhet më të njohura dhe më të përfolura shqiptare. “Ju bëmë si foto profili kudo. Tea surprizohet nga Veseli për ditëlindje. Komente në Facebook. Dashuria e saj me Andin beri buje gjithe keto kohe derisa ne fund doli e verteta. Shpërndaje. Tea Trifoni eshte nje prej ish konkurrenteve me te njohura per te cilen mediet shqiptare po flasin pafund. Çifti më i përfolur në rrjete sociale, Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes dhe këtë e ka konfirmuar vetë Bearti në një prononcim për “Express Rozë”. 246 Fans. April 3, 2021. Femrat apo meshkujt? E pyetur në “Instagram”, nëse është i vërtetë lajmi për ndarjen e saj nga Bearti, ajo i përgjigj me “Po”. Tea ia zbuloi lidhjen, Andi bën këtë paralajmërim për të! Dhurata Dora i bën një dedikim të veçantë të ëmës për ditëlindje. Bearti flet për herë të parë për ndarjen nga Tea Trifoni. Kozmetikë. Në pritje të ëmbël, ja si është gjendja shëndetësore e Almeda Abazit pas infektimit me Covid-19. Vëllezërit korçarë, Stefi dhe Endri Prifti, prej më shumë se një muaji janë bërë pjesë e ekranit jo vetëm si këngëtarë. Dhurata. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj. Shtëpi. Naser Rafuna, që për vite ka luajtur rolet që do mbesin për gjatë në kujtesën tonë, festoi ditëlindjen sot. See the complete profile on LinkedIn and discover Tea… View Tea Trifoni’s profile on LinkedIn, the world’s largest professional community.

Kasimir 1411 Instagram, Curriculum Psychologie Uni Wien, Starlet Kempten Lieferservice, Möbliertes Zimmer Radolfzell, Müdigkeit Beim Lernen, Bobcat Bagger Gewicht, Spanien Sehenswürdigkeiten Natur, Serengeti Park 2 Für 1 2020,